Terazi Burcunun Yükseleni Yay Burcu Yorumu Medyum Şule Anne


Terazi Burcu’nun Yükseleni Yay Burcu Yorumu

Yükselen Yay etkisiyle neseli, ha vadar, sempatik, gezip eglenmekten hoslanan, yeniliklere açik, bagimsiz ruhlu biri olursunuz. Herkes tarafindan bege nilir ve sevilirsiniz. Içinizde çeliskiler yasar, devamli arayis içinde olursunuz. Islek zekâniz sayesinde her seyi çabuk an lar, sansinizin yardimiyla basariya ulasirsiniz.

Yay burcunun atilganligi ve becerisine zekâniz ve anlayisi niz eklendiginde seçeceginiz meslekte basarili olacaginiz ke sin. Basin -yayin, turizm, halkla iliskiler, seyahat isletmecili gi, egitim ve ögretim ile ilgili isler sizin için biçilmis kaftan. Basarili olmaniz için kararli olmalisiniz.

Askta çift kismetlisiniz. Iliskilerinizin biri bitmeden digeri basliyor. Devamli arayis içindesiniz. Evlilik karari vermeden önce duygularinizdan emin olmali, evliligin getirdigi sorumluluklari kabul etmelisiniz. Sevgi ve ask sizin için önemlidir ama daha da önemlisi özgürlügünüzdür. Tam anlamiyla sev diginizde baglanabilirsiniz. Hareketli ve zeki Ikizler ile mutlu olabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-MAIL ADRESINIZ GORUNMEYECEKTIR.